Podujatie IT VIP 2012 úspešne za nami.

 V piatok 30. novembra sa v najznámejšom bratislavskom hoteli Carlton rozžiarili azda všetky farby dúhy, čo zdôrazňovali detaily i hĺbku jeho výnimočných stropov. Už pri vstupe Vás oslovila slávnostná a tak trochu tajuplná atmosféra nie len vďaka neďalekým vianočným trhom. Každéhoosobne privítal prezident ISACA Slovensko spolu s ďalšími predstaviteľmi práve začínajúceho gala večera IT VIP 2012. Nechýbal malý dúšok šampanského, ktoré sprevádzalo rozhliadnutie sa po známych tvárach. Biznis oblečenie by ste hľadali márne, keďžeišlo o netradičné prepojenie dvoch úplne odlišných svetov - tvorivého slovenského umenia s vopred danými pravidlami informačnej bezpečnosti. Začalo sa to vzrušujúcou aukciou umeleckých diel popredných slovenských umelcov sprevádzané vtipnou hrou so slovíčkami v podaní moderátora Milana Markoviča. Za umelecké predmety sa podarilo vydražiť neuveriteľných 12.400,- eur, ktorými občianske združenie ISACA Slovensko výrazne prispeje na zvýšenie povedomia o informačnej bezpečnosti na Slovensku. Po dražbe nechýbalo ani klavírne vystúpenie plné dynamických prvkov, výborná večera a chutné víno s príchuťou lahodných tónov harfy. Polnočná tombola vzbudila záujem u viacerých účastníkov ako aj možnosť vstúpiť do fiktívneho kasína a vyskúšať si tak zariskovať i taktizovať so žetónmi a kartami Pokra... a k tomu ešte degustovať vodku. Skoro ako vo filme, skvelé... Moje záverečné sklíčka pre šťastie putovali do celej rodiny. Organizátorom ďakujem za príjemný večer, opäť to bola jedna vydarená akcia.

 

Erika Slivová, ANASOFT APR, spol. s r.o.

 

 

 

 

ISACA Slovensko v spolupráci s asociáciou SASIB a so spoločnosťami ASINT ASG, s.r.o. a SAIPH, s.r.o. a s partnermi, organizuje unikátny, nezávislý spoločensko-filantropický projekt - "IT VIP: Robíme IT svet bezpečným."

 

 

Predstavanie projektu sa uskutoční na slávnostnom večeri 30.11.2012 o 19:00 hod.  v Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava.

 

 

Gala večer je organizovaný pre významné osobnosti IT sveta, zástupcov finančných a priemyselných inštitúcií, telekomunikačných operátorov, konzultačných firiem a predstaviteľov vyššieho manažmentu verejnej správy. Súčasťou gala večera bude okrem spoločenského programu a networkingu aj aukcia originálnych umeleckých diel. Výťažok z aukcie bude použitý na podporu osvety a vzdelávania v oblasti riadenia, využívania IT, informačnej bezpečnosti a auditu.

 

 

 

Foto - video z podujatia

 

Reklamný spot na TA3

 

 

 

Podujatie sa koná v spolupráci s Veľvyslanectvom USA v Bratislave, ďalšími profesnými medzinárodnými IT asociáciami a pod záštitou podpredsedu vlády a ministra financií SR Petra Kažimíra a Ministerstva školstva SR.

 

 

MOŽNOSTI PARTNERSTVA

 

Ponúkame niekoľko možností zapojenia sa v podobe partnerstiev projektu:

 

A. Partnerstvo v hodnote: 1800 € + DPH
• 6 x vstupenka

• Poďakovanie partnerom – list

• Možnosť prezentovania firemných aktivít v IT Magazíne na www.itvip.sk ( semináre, konferencie, workshopy, tlačové správy)

• Prezentácia loga partnera počas večera ( video projekcia)

• Logo na webovej stránke k projektu: www.itvip.sk

Hodnota mediálnej a reklamnej podpory 6000€ + DPH

 

 


B. Partnerstvo v hodnote: 800 € + DPH

• 4 x vstupenka

• Možnosť prezentovania aktivít v IT Magazíne na www.itvip.sk ( semináre, konferencie, workshopy, tlačové správy)

• Logo na webovej stránke k projektu: www.itvip.sk

• Prezentácia loga partnera počas večera ( video projekcia)

Hodnota mediálnej a reklamnej podpory 4000€ + DPH

 

 

 

C. Partnerstvo v hodnote: 400 € + DPH

• 2 x vstupenka

• Možnosť prezentovania aktivít v IT Magazíne na www.itvip.sk ( semináre, konferencie, workshopy, tlačové správy)

• Prezentácia loga partnera počas večera ( video projekcia)

Hodnota mediálnej a reklamnej podpory 2000€ + DPH

 

 

 

SAMOSTATNÉ VSTUPENKY

Ponúkame možnosť kúpiť si aj samostatné vstupenky na podujatie:

 

Cena jednej vstupenky: 150 € + DPH pre členov ISACA, SASIB, itSMF


Cena vstupenky pre nečlena: 180 € + DPH

 

PROGRAM VEČERA

 

PARTNERI

 

IT MAGAZÍN

 

 

Privítali by sme, keby ste prijali ponuku partnerstva a podporili tak organizáciu tohoto podujatia.

 

Registrácia

 

V prípade záujmu, otázok alebo pripomienok prosím kontaktujte nás. Radi vám na osobnom stretnutí bližšie predstavíme pripravovaný projekt a zároveň dohodneme podmienky a rozsah vašej možnej participácie.

Zuzana Kopáčiková-Štefanská, PhD.

E-mail: stefanska(at)isaca.sk


 

Generálny partner ABIT 2023

 

 

 

 

 

 

 

Spolupracujeme

 

 

 

 

 

 

 

 

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach