Newsletter 4/2012

Opäť nadišiel čas bilancovania. Aký bol pre Vás rok 2012? Darí sa Vám odhliadnuť od všetkých negatívnych prognóz nie príliš jednoduchého obdobia? ISACA sa aj napriek tomu snažila svojimi celoročnými aktivitami vytvárať prostredie pre rozvoj Vášho pracovného aj spoločenského života. Pýtali sme si od Vás aj spätnú väzbu, čo potrebuje Váš biznisa dostali sme viacero podnetov. Neprestávajme hľadať spôsoby, ako ich realizovať aj v roku 2013.

 

Newsletter 3/2012

 

 

Newsletter 2/2012

Leto sa blíži nezadržateľným tempom, a ak si ako spoločníka na dovolenke neviete odpustiť tablet, či akékoľvek iné múdre zariadenie, ponúkame vám zopár ľahšie stráviteľných tém z našej ISACA Slovensko Chapter.

 

Newsletter 1/2012

COBIT definuje viaceré oblasti organizácie s prepojením na riadenie IT, priestor na ich rozvoj s ohľadom na jedinečnosť každej spoločnosti. Pomáha stanoviť jasnú politiku a najlepšie postupy pre riadenie IT v celej organizácii. COBIT pomáha organizáciám maximalizovať hodnotu získavanú z IT. Považujeme to za vysoko aktuálnu tému a preto sme sa v tomto čísle rozhodli zaoberať práve COBITom.

 

 

 Newsletter 2011

V úvodnom čísle by sme radi nečlenom ISACA priblížili a členom ISACA zase pripomenuli, aké sú prínosy a hodnoty členstva v ISACA. Ak niekto práve v týchto ťažkých časoch uvažuje prečo investovať práve do našej komunity, v tomto čísle nájde zopár dôvodov prečo tak spraviť. No a členom ISACA zase nezaškodí pripomenúť, aké všetky výhody členstvo ponúka.


 

Generálny partner ABIT 2023

 

 

 

 

 

 

 

Spolupracujeme

 

 

 

 

 

 

 

 

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach